RE/MAX Welcome Home

Aktuality

Byt z pozůstalosti

Když chcete koupit byt, jehož majitel před nedávnem zemřel, mohou vás překvapit nejrůznější komplikace. Můžete být zataženi do vleklých rodinných sporů. Co dalšího vás může potkat?

Více zde
Podnájem nebo pronájem? Je v tom rozdíl?

Udělejte si jasno v pojmech, na které můžete narazit v souvislosti s nájmem nemovitosti. Podnájem, pronájem nebo nájem? Možná stejně jako většina lidí používáte chybně slovo „pronájem“ a myslíte si, že podnájem je to, když pronajmete jeden pokoj v bytě.

Více zde
V jižních Čechách klesají ceny nemovitostí

Dostupnost bydlení se zhoršila téměř ve všech krajích republiky. Zdražování bytů loni zrychlilo v celém Česku v průměru o zhruba 23 procent více než rok předtím. Přitom výdělky tak rychle nerostou, v průměru se dle dat Českého statistického úřadu z minulého týdne zvýšily jen o...

Více zde
Rok začíná obhajobou Superbrands

Již po osmé v řadě obhájil RE/MAX známku kvality – Superbrands. Tento jedinečný úspěch by nikdy nenastal bez špičkové práce našich makléřů, stejně jako franšízantů, kteří mají nemalý podíl na tom, že naši makléři poskytují takto kvalitní služby.

Více zde
Jak ušetřit na energiích? A kdo bude mít nárok na příspěvek?

Vyúčtování energií za loňský rok se pomalu blíží a s ním přibývají starosti nejedné domácnosti. Některé rodiny rostoucí ceny energií pocítí opravdu výrazně. Právě proto přišla vláda s návrhem vylepšení příspěvku na bydlení. Ten by měl lidem pomoci v boji s takzvanou energetick...

Více zde