RE/MAX Welcome Home
David Hanzlík

David Hanzlík Makléř

Kontaktovat Nemovitosti David Hanzlík je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 69038007.

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5
Reference klientů

Informace o makléři

Prodej i pronájem nemovitostí jde profesionálně, solidně a v příjemné atmosféře

Jsem realitní makléř z rodinné realitní kanceláře RE/MAX Welcome Home

Individuální přístup je mým motorem k tomu, abych vám poskytl skvělou realitní službu, ať jste prodávající nebo kupující klient.

Komunikace je pro mě klíčová. Rád s vámi sdílím informace, naslouchám vašim přáním a potřebám. Na základě získaných podkladů s plným nasazením připravuji a zajištuji kompletní realitní služby, ale nejsem na to sám. Veškeré potřebné náležitosti konzultujeme s mými kolegy a společně tvoříme komplexní a sofistikovaný servis, který vám usnadní cestu celým realitním procesem.

Mým cílem je nejen připravit nemovitosti do posledního detailu pro prodej nebo pronájem, ale také vám přinést radost z úspěšné spolupráce. Proto nemám problém vám zpříjemnit realitní proces nadsázkou a humorem.

Nicméně, nejvíce mě těší, když výsledkem naší spolupráce je vaše spokojenost a radost, a poskytujete nám příznivé reference, které pro změnu přináší radost a potěšení nám.

Těším se na spolupráci a přeji dny plné radosti a pohody

David Hanzlík

David Hanzlík RE/MAX Welcome Home
David Hanzlík RE/MAX Welcome Home

Nabídka nemovitostí

Realizace

Reference

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Kontaktní formulář

*
*
*
phone: fname: email: