RE/MAX Welcome Home
Ing. Zdeňka Güttlová, Ph.D.

Ing. Zdeňka Güttlová, Ph.D. Makléř

Jazyky Jazyky
Kontaktovat Nemovitosti Ing. Zdeňka Güttlová, Ph.D. je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 71632638.

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5
Reference klientů

Informace o makléři

Proklientský přístup

Profesionalita

Spojením celoživotního vzdělávání s více jak 25 lety zkušeností z oblasti obchodu, pojišťovnictví, projektového řízení a práce v neziskovém a státním sektoru jsem vytvořila stabilní základ pro poskytování realitních služeb na té nejvyšší profesionální úrovni.

Svou profesní dráhu jsem zahájila již v průběhu vysokoškolských studií v malé rodinné firmě, kde jsem se věnovala obchodní činnosti a pojišťovnictví. Po ukončení studií jsem získala cenné zkušenosti jak v soukromém, tak ve státním sektoru v oblastech projektového řízení, koordinace projektů, expertního hodnocení projektů a evaluací. Nejen můj profesní život obohatila zkušenost s řízením Nestátní neziskové organizace.

Ke každému obchodnímu procesu přistupuji individuálně a s respektem.  Mým cílem je spokojený a informovaný klient. Naším společným cílem je úspěšná realizace obchodního případu.

Svůj volný čas trávím nejraději se svou rodinou a přáteli. Jsem nadšená zahradnice a milovnice zvířat. Mým největším koníčkem je cestování, sportovní rybaření a houbaření . Fascinují mě tropické oblasti.

Rodinná firma Re/Max Welcome Home
Rodinná firma Re/Max Welcome Home

Nabídka nemovitostí

Realizace

Reference

S paní makléřkou Güttlovou jsme byli maximálně spokojeni. Od začátku naší spolupráce měla lidský a hlavně velice profesionální přístup! Prodej bytu probíhal přesně dle počáteční dohody a hlavně bez zásadních problému. Byt byl prodán v za stanovenou cenu a v domluveném termínu. Jednoznačně paní makléřku doporučujeme.

Hodnocení: 5/5

Perfektní služby, profesionální jednání

Hodnocení: 5/5

Kontaktní formulář

*
*
*
phone: lname: fullname: email: