RE/MAX Welcome Home
Mgr. Marie Gűtlová

Mgr. Marie Gűtlová Makléř

Jazyky Jazyky
Kontaktovat Nemovitosti Mgr. Marie Gűtlová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 87415895.

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5
Reference klientů

Specializace - typ zakázky

Prodej, pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, byty, domy, komerční nemovitosti, developerské projekty

Informace o makléři

„Ze země ke hvězdám nevede vyšlapaná cesta“

Jsem realitní makléřka v rodinné společnosti RE/MAX Welcome Home. Naší firemní hodnotou je naplnění různorodých potřeb klientů v procesu zprostředkování prodeje a nákupu nemovitostí.  

 

 

PRACOVNÍ ŽIVOT

Klienti oceňují můj osobní, pečlivý a přátelský přístup. V realitách mě pohání nadšení poskytovat realitní proces, který vede k úspěšnému prodeji a naplnění potřeb klientů na obou dvou stranách.

Dosavadní pracovní život v nadnárodních korporacích v oblasti řízení lidských zdrojů mě připravil poskytovat klientům harmonický proces až do okamžiku, kdy prodávající získá nejvyšší možnou prodejní cenu a šťastný majitel převezme klíče od nové nemovitosti.

Dynamika a férová komunikace s lidmi jsou mou první přirozeností. Těším se, že spolu budeme měnit sny o novém domově na skutečnost.

 

VOLNÝ ČAS

Volný čas věnuji rodině. Mám ráda procházky přírodou za každého ročního období. Baví mě jízda na kole, lyžování, vaření, pečení a odpočívání na pohovce. 

 

ZÁLIBY

Vzdělávání mě baví nejenom ve světě realit, ale i v oblasti mezilidských vztahů.

Mám ráda harmonii, a proto jsem se rozhodla absolvovat profesionální koučovací výcvik a stala jsem se certifikovaným koučem. Později jsem zjistila, že jsem udělala investici na celý život. Daří se mi rozumět a zvládat situace, které vedou ke spokojenosti mých klientů a kolegů.

Mgr. Marie Gűtlová
Mgr. Marie Gűtlová

Nabídka nemovitostí

Realizace

Reference

Pronajímám x bytů a přicházím do styku s x makléři. Pani Gutlova mezi nimi tak výrazně vyniká, že jsem ji svěřil všechny své nemovitosti. Nikdy bych nevěřil, že může být tak vysoký rozdíl v profesionalitě služeb

Hodnocení: 5/5

Profesionalita makléřky paní Marie Gűtlové se vyznačuje perfektní přípravou před zveřejněním nabídky, pravidelným předáváním informací o všech událostech ohledně prodeje, při každé příležitosti velmi příjemné osobní jednání a pečlivé zpracování všech dokumentů k úspěšnému dokončení prodeje nemovitosti. Oceňovali jsme pomoc a pečlivost paní Marušky často i nad rámec běžných povinností makléře.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Profesionální a lidský přístup, který mi velmi pomohl. Moc děkuji

Hodnocení: 5/5

Pani Gütlova je velice kompetenti, spohlehliva, ochotna a opravdu velice mila maklerka. Starala se vzdy okamzite o nase otazky a prani. Byli jsme skutecne velice spokojeni s jeji podporou pri prodeji meho bytu.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5
Načíst další reference

Kontaktní formulář

*
*
*
phone: lname: email: