RE/MAX Welcome Home

O nás jedna

Naše zkušenosti jsou vaše výhoda. I proto se snažíme v naší kanceláři vytvářet takové zázemí pro práci a další edukaci našich realitnách makléřů, aby pro své klienty mohli co nejlépe naplňovat náš reklamní slogan: „RE/MAX - Realitní služby, jaké si přejete“.

 

Děláme věci, kterým rozumíme a které nás baví.

Vítejte doma.

Tak chceme, abyste se cítili, když využijete našich služeb: Vítáni. Jako doma. V BEZPEČÍ.

Našim posláním je poskytovat profesionální realitní služby s cílem zajistit tento pocit jak na straně prodávající (pronajímatele), tak kupující (nájemce).


Když jsme přemýšleli, jak naši kancelář pojmenujeme, tak to bylo hlavně slovo „domov“, které se nám neustále připomínalo! Zjevně jsme hledali jméno spojené s domovem, aby vyjadřovalo náš přístup ke klientům a k práci s nemovitostmi. Dnes už víme, že pro nás nemovitosti nejsou jen VĚCI nemovité, ale především DOMOVY, přičemž chápeme že „domov“ je to, co představuje podstatu našich služeb, a tomu taky odpovídá míra zodpovědnosti, s kterou k této práci přistupujeme.


Jsme rodinná firma. Všichni jsme vystudovali stejný ekonomický obor. Nicméně po škole jsme se každý vydali jiným směrem, a tak jsme nasbírali různé zkušenosti z vícero oblastí. Láska k domovu je vlastně to jediné, na čem se vždy shodneme a ta nás taky nepochybně inspirovala k rozhodnutí začít společně podnikat v oboru, který pro nás byl dříve koníčkem.

Co děláme nás baví! Děláme to rádi a proto dobře!

Ano, věříme si. “Neházíme si kostkou.”

Realitní proces není jednoduchý a skrývá mnoho nástrah.  Když máte štěstí na charakter zájemce a boom na trhu, tak to může tzv. klapnout i bez profesionální pomoci. Inzerát už dnes umí zpracovat skoro každý, nicméně perfektní prezentaci a odpovídající propagaci nemovitosti už zdaleka ne.

Abychom ochránili Vaše zájmy, provedeme Vás realitním procesem od A až do Z.

A proč právě my?

Vše s Vámi projednáme v příjemném prostředí naší kanceláře s nejlepším voňavým espressem a skleničkou šampaňského.

​​​​

 

Kontaktovat kancelář

*
*
*
lname: phone:

O RE/MAX Česká republika

Mise RE/MAX ČR

Stavíme na celosvětovém úspěchu společnosti RE/MAX v obchodu s nemovitostmi. Strategicky a dlouhodobě budujeme silnou pozici této společnosti v České republice.

Vysokou profesionalitou a etikou našich makléřů a kanceláří překonáváme očekávání zákazníků a pozitivně ovlivňujeme způsob obchodování na českém realitním trhu.

Spolu s našimi partnery, dodavateli a akcionáři tvoříme silný tým, který má společný zájem maximálně uspokojovat potřeby zákazníků v obchodu s nemovitostmi.

Budujeme dlouhodobé a korektní vztahy s našimi zákazníky, místní komunitou, obchodními partnery a kolegy, protože lidé a mezilidské vztahy jsou pro nás v obchodě mimořádně důležité.

 

Hodnoty RE/MAX ČR

  • Dbáme na to, aby každý profitoval: zákazníci, makléři, majitelé i akcionáři – to je jediná cesta k trvalému a úspěšnému růstu.
  • Víme, že lidé jsou to nejdůležitější – každý problém se dá vyřešit, jestliže existuje tým těch správných lidí a přátel.
  • Garantujeme našim zákazníkům vysoce etické chování tím, že jednáme v souladu s RE/MAX Etickým kodexem a RE/MAX Reklamačním řádem.
  • Zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků a řídíme se principy RE/MAX Zaručené spokojenosti zákazníků.
  • Dbáme na to, aby byl růst generován znalostmi a profesionalitou, proto se v obchodování řídíme RE/MAX Profesionálními prodejními standardy.
  • Zaměřujeme se na jednoduchost, jasnou zodpovědnost a rychlost realizace prostřednictvím sdílení a opakovaného využití informací a zkušeností, protože dlouhodobě mohou na trhu obstát a vítězit jen ti rychlí.
  • S našimi kolegy a partnery jednáme vždy s důvěrou, úctou a respektem a budujeme vztahy založené na otevřené komunikaci, oddanosti a loajalitě.
  • Zaměřujeme se na perfektní realizaci těch správných věcí, protože víme, že někdy méně znamená více. Dbáme proto o podstatu věci, ne o prázdnou formu.